Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Проблеми,прашања

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitimeСаб Мар 22, 2008 3:13 am

Доколку имате некои проблеми или прашања,пишете ги овде.Препорачливо е прво да ги прочитате Прашањата/Одговорите


Последната промена е направена од Ike на Чет Јан 01, 2009 8:51 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
symbian_macedoniaБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-05-08

Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitimeПон Мај 12, 2008 8:50 pm

Имам проблем со банерот од промовирај,значи кога кје се кликне на него,отвора нов таб и во него наместо вашата адреса ја дава мојата,а после вашата и нема таква страница нели.
А проверив во кодот,нормално не постои мојот линк.Е сеа,можно е и да ми е до темплејтот,ама со други банери не сум имал проблем.
Имате некое решение?

Фала многу и поздрав: Мики http://www.symbian-mkd.blogspot.com/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitimeПон Мај 12, 2008 9:48 pm

Стави http:// пред адресата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
symbian_macedoniaБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-05-08

Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitimeСре Мај 14, 2008 1:28 am

Стаив,работи.
Фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitimeЧет Мај 15, 2008 5:26 pm

Гости, не рекламирајте во овој форум. Гостите неможат да ставаат линк во нивниот пост.Доколку ви е толку итно, можете да ставите линк со овој код
Код:
 [code] linkot [/code]
и јас ќе ви ја преместам темата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Sponsored content
Проблеми,прашања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблеми,прашања   Проблеми,прашања Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблеми,прашања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: