Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 DeBagiraj Blog

Go down 
АвторПорака
debagirajБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-04-14

DeBagiraj Blog Empty
ПишувањеПредмет: DeBagiraj Blog   DeBagiraj Blog Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 2:26 am

Во рамките на ДеБагирај проектот отворен е и блог www.debagiraj.com/blog.php
го досредив до пред малку па сеуште е празен во главно секој може да отвара теми и средува
наравно доколку е регистриран на форумот www.debagiraj.com
Во тек е средување на портал тоа најверојатно за недела дена ке биде

регистрирајте се и уживајте
www.debagiraj.com

позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
DeBagiraj Blog
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Блогови-
Отиди до: