Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 www.pomogni.mkd.net

Go down 
АвторПорака
romanБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-04-11

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 4:45 pm

Sajtot www.pomogni.mkd.net ima za cel objavuvanje na informacii za humanitarna pomos, kako i za humanitarni koncerti, krvodaritelstvo i sl.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Zivko_19Male Број на мислења : 5
Age : 21
Локација : strumica
Registration date : 2008-04-11

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 8:14 pm

lol! jas dadov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://badijala.com
jofeБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-04-13

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 3:39 pm

браво за странава...
а може да добијам слика со димензии 150х150 за да ставам линк кај мене на блог од странава?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WaRMaN

WaRMaN

Број на мислења : 27
Registration date : 2008-03-22

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 8:41 pm

bravo za forumov odlicna idea. Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeВто Aвг 19, 2008 7:55 pm

супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bigmenMale Број на мислења : 6
Registration date : 2008-09-04

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 2:58 am

cestitam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.gameinstall.info
aLeKБрој на мислења : 4
Registration date : 2009-04-22

www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitimeСре Апр 22, 2009 6:36 pm

Зошто на мене не ми го отвара? Отвара на некој друг?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
www.pomogni.mkd.net Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.pomogni.mkd.net   www.pomogni.mkd.net Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
www.pomogni.mkd.net
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: