Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 CS @ Komarec

Go down 
АвторПорака
SkyБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-03-23

CS @ Komarec Empty
ПишувањеПредмет: CS @ Komarec   CS @ Komarec Icon_minitimeСаб Мар 29, 2008 6:30 am

Ова е серверот на Комарец, www.komarec.com.mk, има 2 сервери, ајде таму на пуцаљка!

CS @ Komarec 88.85.123.246:27015
CS2 @ Komarec 88.85.123.246:27020
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
CS @ Komarec
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: