Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 www.mkpredavatel.com

Go down 
АвторПорака
Dingo+Број на мислења : 5
Registration date : 2012-08-06

www.mkpredavatel.com Empty
ПишувањеПредмет: www.mkpredavatel.com   www.mkpredavatel.com Icon_minitimeПон Aвг 06, 2012 2:12 am

Пред неколку години, ми текна да направам и јас сајт за online телевизија. На мојот сајт (МКПредавател) Вие можете да следите над 150 домашни и странски ТВ канали, и тоа: многу македонски национални, локални и регионални канали, голем број на канали од Балканот и Европа, некои од најпознатите документарни канали како: Nat Geo, Nat Geo WILD, Discovery channel, Discovery Science, Discovery World, Investigation Discovery, TLC, Animal Planet, но тука се и ексклузивните: Discovery Home& Health, Discovery turbo и History channel. Покрај овие, има и за најмалите, и тоа најбогата понуда досега: Disney, Disney xD, Disney Junior, Nick, Nick Jr., CN, Discovery Kids. Од филмските, ексклузивните: AXN, AXN White, AXN Black, FOX Movies, FOX, SyFy, но и традиционалните: FOX life, FOX Crime, TV1000, MGM и Universal channel. Како најголем ексклузивитет се најбараните и најпознати филмски канали: HBO, HBO HD, HBO2, HBO Plus, HBO Family, HBO Signature, Cinemax, MaxPrime. Покрај документарни и филмски, тука се и спортските. Sky Sports 1, 2, 3 и 4 се најгледаните спортски канали во Велика Британија, а јас ги нудам бидејќи они ги имаат правата за Англиската Премиер лига. Од забавни, тука се Sony, Sony Spin, Fashion TV, како и холивудскиот E! Entertainment. За музика, секако MTV, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, Vh1, Vh1 Classic, Mezzo, VIVA и некои други. Исто така имаме и канали за вести и канали само за возрасни. Нешто во што сме лидери се и HD каналите: TRT HD, HDTV1.cz, NASA HD, One HD, History HD, Discovery HD Theather, ESPN HD, MGM HD, Max HD, Nick HD и HD Media.
Покрај овие ТВ канали, постојат и многу македонски радија, како и еден вид видеотека со видеа кои ќе Ви го олеснат животот.
Сите ТВ канали, сите ФМ радија, и се' останато е сосема бесплатно.
Очекувам забелешки, критики и пофалби околу мојата замисла за мојот сајт.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dingo+Број на мислења : 5
Registration date : 2012-08-06

www.mkpredavatel.com Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.mkpredavatel.com   www.mkpredavatel.com Icon_minitimeЧет Aвг 09, 2012 7:14 pm

Ајде друштво, сакам да видам критики, коментари и пофалби за сајтов. Што мислите ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dingo+Број на мислења : 5
Registration date : 2012-08-06

www.mkpredavatel.com Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.mkpredavatel.com   www.mkpredavatel.com Icon_minitimeПет Aвг 31, 2012 8:20 pm

Уживајте во фудбалот со МКПредавател и Sky Sports

Со МКПредавател и Sky Sports Вие ја имате ексклузивната можност за следење на натпреварите од двете најголеми фудбалски лиги: Англиската и Шпанската.
Со големо задоволство Ве известувам дека на четирите Sky Sports канали секој викенд се даваат натпреварите од Premier и LaLiga во живо.
Некои од натпреварите од Premier се пренесуваат и преку каналот ESPN.
Па уживајте !
www.mkpredavatel.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
www.mkpredavatel.com Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.mkpredavatel.com   www.mkpredavatel.com Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
www.mkpredavatel.com
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: