Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 www.opaa.mk - Насмевни се!

Go down 
АвторПорака
tetkapersaБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-10-06

ПишувањеПредмет: www.opaa.mk - Насмевни се!   Сре Јун 15, 2011 2:21 am

Почитувани,

Би сакале да промовираме нов веб портал за забава и смеа!

www.opaa.mk представува еден нов револуционерен портал каде што секојдневно се објавуваат нови содржини кои ќе ве насмеат.

Споделете ги вашите омилени содржини директно на Facebook, Twitter или на останати социјални мрежи.

Затоа не чекајте, посетете не, и прочитајте интересни содржини и погледнете интересни видеа.

Придружете ни се и споделете ги вашите омилени содржини и видеа со вашите пријатели.

Поздрав,
Opaa.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
www.opaa.mk - Насмевни се!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: