Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Можност за доживотна заработка на интернет

Go down 
АвторПорака
AvramoskiБрој на мислења : 1
Registration date : 2011-01-23

Можност за доживотна заработка на интернет Empty
ПишувањеПредмет: Можност за доживотна заработка на интернет   Можност за доживотна заработка на интернет Icon_minitimeНед Јан 23, 2011 11:30 pm

Смачено ви е од PTC сајтовите? Пристапете кон најкоректната интернет заработка-GDI

Можност за доживотна заработка на интернет Sigurnazar

Оваа компанија го промени животот на подобро на илјадници луѓе ширум светот! Зошто да не ви го подобри и Вам! Прочитајте нешто повеќе за најблагодарната интернет работа и променете го Вашиот живот на подобро!Дозволете ми на момент да ви го одвлечам вниманието од оваа сива секојдневница и да Ве одведам во свет во кој Вие сами го креирате Вашиот живот! Во тој свет не постои секојдневниот ритам од кој сигурно Ве боли глава – тоа е свет во кој Вие сте креатор на вашето време!

Добродојдовте во новото време на интернет маркетингот!
Код:

Поздрав до сите и добродојдовте на страницата на EarnAndSmile! Оваа страница ви пружи можност да направите нешто за себе и за Вашата иднина. EarnAndSmile Ви нуди можност за дополнителна заработка и тоа за цел живот! Дополнителна заработка или главна плата, тоа зависи од Вас! Станете сами свој директор и сами располагајте со Вашето ценето време! Се работи за реномирана компанија Global Domain International која постои на пазарот уште од 1999. Но почнеме со ред....


Што е тоа GDI?

GDI, или Global Domains international Inc., е американска компанија која се заминава со продажба на .WS домени WS (веб страница) домените се нова алтернатива на .Com, .Net и останатите домени. ГДИ нуди избор на врвни .WS Top Level домени по Ваш избор. Како што и сами сигурно знаете поголемиот дел од .COM или .NET домените се веќе зафатени. Од тие причини ГДИ нуди нова можност за Ваш сопствен домен по Ваш личен избор. Како што покажуваат некои нови истражувања на интернет состојбите , пред нас претстои нов бран каков што последно беше доживееан во 90 години на минатиот век. Разликата е што овој пат и вие сте во можност да земете дел од колачот што следува!

Како до заработка преку Global Domains International?

Ако ја погледавте ГДИ видео презентацијата на нашиот сајт веројатно ви е малку појасно. Но најдобро е уште еднаш накратко да повториме. Штом ќе се зачлените во ГДИ и закупите Ваш сопствен домен кој Вас мечечно ќе ве чини само 10 $ долари, автоматски станувате ГДИ партнер и добивате можност за зачленување нови членови преку вашата лична сметка односно домен.

Од секој член кој ќе се зачлени преку вас, како и од секој член кој ќе се зачлени преку вашите директни членови и понатака се до петта генерација, добивате по 1$ долар месечно. 1$ можеби не изгледа многу, но кога ве плаќаат за работа која друг ја сработил наместо Вас, износот повеќекратно се зголемува. Да земеме на пример 5 луѓе да се пријават преку вашата сметка односно страница, Вие од тие 5 луѓе добивате 5 $ долари месечно. Ако тие 5 луѓе зачленат уште по 5 нови луѓе преку нивните сметки односно страници Вам ќе ви се исплатат 25 $ долари. Кога сите тие ќе ги собереме Вие добивате 30 $ долари месечно. Ако таа приказна ја повториме уште 3 пати и погледаме се до вашата петта генерација, Вашата месечна заработка би можела да биде неверојатни 3 905 $ долари! Не звучи лошо, зар не?!Еден од најдобрите сегменти на оваа работа е тој што кога еднаш соберете односно зачлените 10 луѓе , вашата работа е сведена на чиста нула! Повеќе и ништо да не работите односно да не зачленувате, доживотно ќе имате свој бесплатен домен! Освен тоа што ГДИ ви дава бесплатен седумдневен пробен рок, како би можеле да се уверите во оваа неверојатна можност, ГДИ ви дава уште многу други работи и поволности.


Што добивате кога ќе се пријавите во ГДИ?• 7 ДЕНА БЕСПЛАТЕН ПРОБЕН РОК!

• ВАШ СОПСТВЕН .WS ДОМЕН! На пример. www . вашетоиме.ws

• 100 MB ПРОСТОР И 8GB МЕСЕЧЕН СООБРАЌАЈ!

• 10 E-MAIL АДРЕСИ СО 1GB ПРОСТОР!

• WEBSITE BUILDER СИСТЕМ СО WYSIWYG ЕДИТОР!

• ПРЕКУ 300 ПРЕДЛОЗИ ЗА СОПСТВЕНИ ВЕБ СТРАНИЦИ !

• АВТОМАТИЗИРАН СОСТАВ ЗА E-MAIL МАРКЕТИНГ!

• МОЖНОСТ ЗА ДОЖИВОТНА ЗАРАБОТКА!За повеќе информации контактирајте не
http://www.earnandsmile.ws/kontakt.htm


За ваш успех,
EarnAndSmile и GDI ТИМ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Можност за доживотна заработка на интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: