Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Македонски видео портал

Go down 
АвторПорака
dimigorБрој на мислења : 1
Registration date : 2010-07-04

ПишувањеПредмет: Македонски видео портал   Нед Jул 04, 2010 10:03 pm

www.mesto.com.mk

Место е македонски видео портал каде можете да најдете многу интересни и забавни видеа од сите категории:
- филм
- анимација
- смешни
- спорт
- направи сам
- реклами
- Made in Macedonija (кадегорија за сите видео од Македонија)
- сеир
- општо
- музика
- забава
- авто
- животни

Споделете ги омилените видеа само со еден клик на вашиот facebook профил!

Креирајте сопствен канал, според вашиот вкус и започнете да емитувате!

Место не е само видео портал, туку и место за нови познанства и дружење!

До сега порталот има 1000 членови и нивниот број секој ден се зголемува.
Придружете ни се и споделете ги вашите омилени видеа и запознајте нови пријатели!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Македонски видео портал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: