Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 www.restorani.com.mk - Специјализирана страница за ресторани и угостителство во Македонија

Go down 
АвторПорака
www.restorani.com.mkБрој на мислења : 1
Registration date : 2010-03-04

ПишувањеПредмет: www.restorani.com.mk - Специјализирана страница за ресторани и угостителство во Македонија   Пет Мар 05, 2010 5:03 pm

Веројатно многу пати сте сакале да излезете на вечера или барем на некоја мезе варијанта, но не сте имале идеја каде да го договорите друштвото. За таа цел служи www.restorani.com.mk – веб-сајт кој ќе ви ги посочи ваквите места и ќе ви понуди дополнителни информации за нив кои ја прават сликата комплетна.

Групирани според типот, рестораните можете да ги прегледувате по категорија, по локација или пак да побарате некој според име за да добиете дополнителни информации. Она што можете да го видите за секој ресторан е навистина сеопфатно: слики, панорамски и статични, мени со цени, географска локација , број на седишта, контакт информации, како и можност за закажување преку веб.

Други квалитети на сајтот се препорачаните ресторани истакнати на почетната страница, информации за вината, рецепти карактеристични за македонската кујна, бонтон совети и сл.
Со оглед на тоа дека овој сајт е достапен на македонски и на англиски јазик, препорачлив е не само за Македонците кои немаат идеја каде да јадат, туку и за странците кои се на престој во нашата земја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
www.restorani.com.mk - Специјализирана страница за ресторани и угостителство во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: