Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 friend.mk нова македонска социјална мрежа

Go down 
АвторПорака
tetkapersaБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-10-06

friend.mk нова македонска социјална мрежа Empty
ПишувањеПредмет: friend.mk нова македонска социјална мрежа   friend.mk нова македонска социјална мрежа Icon_minitimeСре Окт 28, 2009 5:28 pm

Почитувани,
Го претставуваме www.friend.mk – нов македонски сајт за дружење и забава
се надевам дека ке ја посетите, во исчекување сум на грешки, критики, пофалби.
Однапред благодарам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

friend.mk нова македонска социјална мрежа Empty
ПишувањеПредмет: Re: friend.mk нова македонска социјална мрежа   friend.mk нова македонска социјална мрежа Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 9:49 pm

покрај фејсбук ова? хмммм тешко...многу тешко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
friend.mk нова македонска социјална мрежа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: