Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Нов Дизајн !!!

Go down 
АвторПорака
sunwayБрој на мислења : 3
Registration date : 2009-05-20

Нов Дизајн !!! Empty
ПишувањеПредмет: Нов Дизајн !!!   Нов Дизајн !!! Icon_minitimeСре Јун 17, 2009 12:01 pm

Дечки дали сте го
виделе новиот дизајн на top.mk?
Искрено кажано мене ми се допаѓа, многу
многу подобар е од тој стариот ако некој го знае каков беше :-)

Овој е многу
поедноставен некако и попрегледен а може да се каже и помодерен.

Претходниот беше многу натрупан.

Проверете кој има време,
ајт поздрав:-)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

Нов Дизајн !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов Дизајн !!!   Нов Дизајн !!! Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 9:50 pm

ок е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Нов Дизајн !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: