Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Нов Дизајн !!!

Go down 
АвторПорака
sunwayБрој на мислења : 3
Registration date : 2009-05-20

ПишувањеПредмет: Нов Дизајн !!!   Сре Јун 17, 2009 12:00 pm

Дечки дали сте го
виделе новиот дизајн на top.mk? Искрено кажано мене ми се допаѓа, многу
многу подобар е од тој стариот ако некој го знае каков беше :-) Овој е многу
поедноставен некако и попрегледен а може да се каже и помодерен.

Претходниот беше многу натрупан.

Проверете кој има време,
ајт поздрав:-)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

ПишувањеПредмет: Re: Нов Дизајн !!!   Чет Дек 09, 2010 9:45 pm

Да, сега содржините изгледаат прегледно. Баш читав на нет имаше статии за тоа дека меѓу модулите на сајтот треба да има простор и не треба да биде пренатрупан со содржини,збиени меѓу себе слики и мали наслови.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Нов Дизајн !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Блогови-
Отиди до: