Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci)

Go down 
АвторПорака
dean_suviБрој на мислења : 1
Registration date : 2009-06-10

MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci) Empty
ПишувањеПредмет: MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci)   MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci) Icon_minitimeСре Јун 10, 2009 11:13 pm

Napraven e nov Makedonski forum za obozavatelite na texas hold em pokerot. Voedno i se organizira poker turnir na Reefer Poker za clenovite na ovoj forum. Site informacii za turnirot, kako da se registrirate na ReeferPoker i kolkavi se nagradite ke gi najdete na ovoj forum www.maktexasholdempoker.forummk.com.

MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci) Forummakedonski
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER FORUM (besplaten poker turnir za site makedonci)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: