Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Прв бесплатен покер турнир во Македонија

Go down 
АвторПорака
pokermacedoniaБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-03-18

Прв бесплатен покер турнир во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Прв бесплатен покер турнир во Македонија   Прв бесплатен покер турнир во Македонија Icon_minitimeСре Апр 15, 2009 12:19 am

- Прв бесплатен покер турнир на Unibet за сите членови на Poker Macedonia форумот. Ова е воедно и прв турнир кој што се организира за македонските љубители на Тексас Холдем на било која online соба. За да учествувате на овој бесплатен турнир се што треба е да бидете регистрирани на нашиот форум за да добиете лозинка со која што ќе го обезбедите учеството.

http://pokermacedonia.forumotion.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прв бесплатен покер турнир во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: