Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Единствен и прв форум во Mакедонија за Texas Holdem Poker

Go down 
АвторПорака
pokermacedoniaБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-03-18

Единствен и прв форум во Mакедонија за Texas Holdem Poker Empty
ПишувањеПредмет: Единствен и прв форум во Mакедонија за Texas Holdem Poker   Единствен и прв форум во Mакедонија за Texas Holdem Poker Icon_minitimeСре Мар 18, 2009 2:39 am

Сеопфатен форум од областа на покерот прв и единствен во Македонија каде што можете да најдете голем број на покер: новости,основни правила, совети и стратегии, информации за турнири, покер речник и покер изрази,информации за online играњето,покер литература,рецензии,бонуси и промоции и уште многу други теми. Посетете го регистрирајте се и помогнете во развиоткот на овој спорт во нашата држава.

http://pokermacedonia.forumotion.net/forum.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Единствен и прв форум во Mакедонија за Texas Holdem Poker
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: