Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 www.banner.mkd.net

Go down 
АвторПорака
bannerБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-02-07

ПишувањеПредмет: www.banner.mkd.net   Саб Фед 07, 2009 8:28 pm

www.banner.mkd.net

Македонски сајт за размена на банери...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: www.banner.mkd.net   Саб Фед 07, 2009 9:59 pm

Добра замисла, јас планирав да правам ваков само ме мрзи да го работам :D
Со среќа, па да си купите домен и да станете попознати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
LostSeriesБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: www.banner.mkd.net   Саб Фед 21, 2009 2:14 am

Може ли e-mail да ми пишете во ПП?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KaranБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-04-07

ПишувањеПредмет: Re: www.banner.mkd.net   Пон Мај 04, 2009 2:23 pm

Нешто е грешка со линкот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

ПишувањеПредмет: Re: www.banner.mkd.net   Чет Дек 09, 2010 9:51 pm

не е грешка со линкот.... се откажал изгледа Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: www.banner.mkd.net   

Вратете се на почетокот Go down
 
www.banner.mkd.net
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: