Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org

Go down 
АвторПорака
Mr.HyPNoTiCk^
Модератор
Модератор


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-01-25

Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Empty
ПишувањеПредмет: Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org   Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Icon_minitimeНед Јан 25, 2009 3:32 pm

www.GaminGMk.org е првиот македонски гејминг форум ! Во него ќе најдете се околу новите игри, данлодирање на игри,Онлајн ТВ,Онлајн чат и што ли уште не !
Имаме дигнето ГТА GaminG Macedonia сервер ( А се очекуваат да се дигнат уште 3-4 сервери за други игри)

Поздрав и се најдобро ви посакува GaminGMk тимот !

Посетете не и уверете се зошто сме најдобри Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mir4e
Модератор
Модератор
Mir4e

Male Број на мислења : 11
Age : 26
Локација : Strumica
Registration date : 2009-01-25

Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org   Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Icon_minitimeНед Јан 25, 2009 6:10 pm

Код:
[url=http://www.gamingmk.org/]www.GaminGMk.org[/url]
е првиот македонски гејминг форум ! Во него ќе најдете се околу новите
игри, данлодирање на игри,Онлајн ТВ,Онлајн чат и што ли уште не !
Имаме дигнето ГТА GaminG Macedonia сервер ( А се очекуваат да се дигнат уште 3-4 сервери за други игри)

Поздрав и се најдобро ви посакува GaminGMk тимот !

Посетете не и уверете се зошто сме најдобри:)

Браво Браво форумот е за 5+ најдобар и најдобриот гејмерски форум во Македонија ви го препорачувам да се регистрирате.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr.HyPNoTiCk^
Модератор
Модератор


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-01-25

Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org   Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Icon_minitimeСаб Фед 21, 2009 10:48 pm

www.GaminGMk.com , forum.gamingmk.com http://forum.gamingmk.com/arcade.php Smile Навалете народе хихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org   Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот Македонски Гејминг форум - www.GaminGMk.org
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: