Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Форум ТОРМОЗЕЊЕ

Go down 
АвторПорака
Месечинка

Месечинка

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitimeПет Јан 02, 2009 2:05 am

Здраво јас сум Месечинка како тука така и на мојот форум ТОРМОЗЕЊЕ.

Тормозење е релативно нов форум со многу малку активни членови.

Не е никаде промовиран ниту рекламиран а има и несекојдневно име така да ретко кој случајно да залута по интернетот па да го најде. Neutral

Се надевам дека некој од тука од чиста љубопитност ќе не посети.

Не гарантирам дека уште веднаш ќе сакате да бидете дел од форумот, но можам да гарантирам дека можеме таму сите одлично да се забавуваме. Smile

Имаме направено и портал кој сеуште претрпува промени.

Па да не ви здосадам со реферати што е својствено за мене. Само ќе ви кажам да кликнете на адресава и тоа е се Smile
http://tormozenje.forumotion.com

Поздрав и со оглед на тоа дека веќе е 2 Јануари на сите ви ја честитам НОВАТА 2009 година и ви посакувам се најубаво.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Месечинка

Месечинка

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitimeСаб Јан 03, 2009 4:34 am

Оној кој ќе направи интересно лого за форумот ТОРМОЗЕЊЕ (бидејќи сеуште немаме лого)
Може да си избере било кој форум кој ќе го модерира по негов избор.
Ќе биде тормоз модератор на истиот.

За кого ли ќе биде ова примамлива опција? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitimeСаб Јан 03, 2009 3:34 pm

Јас ќе пробам да направам лого, но нејќам модератор Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Месечинка

Месечинка

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitimeСаб Јан 03, 2009 4:03 pm

Ништо против твоја волја Wink

BTW Фала (=
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Месечинка

Месечинка

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitimeСаб Јан 03, 2009 7:38 pm

Добивме едно лого кое моментално е поставено, ако другите идеи се подобри ќе ги разгледаме и една ќе ја прифатиме како конечна


ФАЛА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Форум ТОРМОЗЕЊЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Форум ТОРМОЗЕЊЕ   Форум ТОРМОЗЕЊЕ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Форум ТОРМОЗЕЊЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: