Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Пријавување на лоши мислења

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Пријавување на лоши мислења Empty
ПишувањеПредмет: Пријавување на лоши мислења   Пријавување на лоши мислења Icon_minitimeЧет Јан 01, 2009 8:35 pm

Тука пријавувајте ги (постирајте линк) од лошите мислења.
Лоши мислења се:
-Кога во промоцијата (темата) нема поставено линк до веб страната
-Кога има грешка во линкот (страната не постои, пропуштен знак во линкот..)
-Офтопик мислења
-Дупла тема (кога една веб страна е промовирана два или повеќе пати)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
 
Пријавување на лоши мислења
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: