Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг!

Go down 
АвторПорака
skinartist

skinartist

Број на мислења : 2
Registration date : 2008-11-06

Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг! Empty
ПишувањеПредмет: Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг!   Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг! Icon_minitimeЧет Ное 06, 2008 11:48 pm

Добродојдовте!!!
Почитувани таттоо и
пирсинг артисти со овој сајт Ви нудиме простор за отварење на бесплатни
галерии, добар адвертајзинг запознавање на гости од странство...

Овој сајт
истовремено е наменет за основна едукација пред се за историјата на
македонското тетовирање и пирсинг како и многу корисни совети
,информации и новости кај нас и пошироко.
Имаме за цел да дејствуваме
зрело и сериозно кон срушувањето на секое табу околу оваа уметност која
е оценувана на најразлични начини преку горенаведеното а помегу тоа ви
нудиме и добра дружба!!

Се недеваме дека ќе го следите нашиот план и
заедно ке ја оствариме целта!!

Поддржано од Македонската Алијанса на Таттоо и Пирсинг Артисти

www.skin-artists.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bloodyjagБрој на мислења : 1
Registration date : 2009-10-19

Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг!   Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг! Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 3:59 pm

da - samo sto na sajtot ima trojanec koj treba da se odstrani za da mozat lugjeto da go posetat sajtot odnosno portalot.

http://skin-artists.com/index.php
HTML:Illiframe-C [Trj]
Trojan Horse
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прв македонски портал за тетовирање и пирсинг!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: