Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Предлози,совети,забелешки

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeСаб Мар 22, 2008 3:14 am

Доколку имате некои Предлози,совети,забелешки пишете ги овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
jofeБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-04-13

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 3:43 pm

promoviraj.com ili com.mk
10$ годишно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 2:48 pm

За домен ќе купам, не знам кога само сигурно ќе купувам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Mir4e
Модератор
Модератор
Mir4e

Male Број на мислења : 11
Age : 26
Локација : Strumica
Registration date : 2009-01-25

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeНед Јан 25, 2009 10:14 pm

Ако може да си направиш корпа за непотребните теми и мислења.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeНед Јан 25, 2009 10:41 pm

Mir4e напиша:
Ако може да си направиш корпа за непотребните теми и мислења.
Го предложи еден член веќе ова. Само не гледам што добиваме ако има таква корпа. И онака темите во неа ќе бидат безврска (дискусии или слично), за што ќе ни се?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Mir4e
Модератор
Модератор
Mir4e

Male Број на мислења : 11
Age : 26
Локација : Strumica
Registration date : 2009-01-25

Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitimeВто Јан 27, 2009 1:17 am

Код:

Го предложи еден член веќе ова. Само не гледам што добиваме ако има таква корпа. И онака темите во неа ќе бидат безврска (дискусии или слично), за што ќе ни се?

OK како сакаш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Предлози,совети,забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози,совети,забелешки   Предлози,совети,забелешки Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози,совети,забелешки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: