Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Форумов се продава

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Форумов се продава   Пет Сеп 26, 2008 9:07 pm

Форумов се продава! За повеќе информации околу ова и цената контактирајте ме на ike_ve@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
LOL
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Сре Окт 01, 2008 2:44 pm

E aj kazi za kolku pari ziti se!
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Чет Окт 02, 2008 1:15 am

Неможам да кажам пред време, цената е по договор...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
acko-iva
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Окт 04, 2008 10:32 pm

e stvarno ja 10-15 evra ti davam za ova(samo uste nekoj dovedi),samo nekade vo dekemvri kje e.Kje se dogovorime ae,znaes koj sum.
Вратете се на почетокот Go down
^_^
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Вто Ное 04, 2008 6:32 pm

hahahahaha

se prodavaaaaa hahaha
pa sekoj moze da si napravi vakov forum bre na


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
se iznasmeav
Вратете се на почетокот Go down
^_^
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Вто Ное 04, 2008 6:33 pm

na www . forumotion . com
Вратете се на почетокот Go down
Kikо
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Вто Ное 04, 2008 7:24 pm

Добро,штом може да си направи секој..

ајде собери над 200членови и форумот нека ти биде активен...
ај подобро си трај.
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Вто Ное 04, 2008 8:35 pm

247 членови. Има посетители, многу работа имаше на форумов, има повеќе бесплатни домени.. А незнам што е смешно, ако си толку паметен, направи ваков форум...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Чет Јан 01, 2009 8:26 pm

Цената ќе биде околу 300 денари.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Месечинка

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:06 pm

Зошто го продаваш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:09 pm

Ме мрзи да го работам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Месечинка

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:13 pm

Концепцијата на форумов е интересна а и може супер да се среди.
Не сум сретнала ваков форум ако не се лажам ова е прв форум од ваков карактер?!
Баратав на google форумов го пронајдов на еден куп места.
Мислам дека треба да го потсредиш (знаеш дека не одзема тоа бог знае колку време) и да го оставиш.
Доста луѓе знаат за него НЕМА ДА ПРОПАДНЕ (ако ти е од тоа страв)


Мој совет: Немој Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:14 pm

Да, овој е прв ваков форум. Но јас го направив оти тогаш немаше шо да правам на нет и да си најдам работа...Треба многу работа секој ден на форумов (да проверуваш линкови, па да правиш измени) порано ми беше интересно тоа, сега ми се здосади
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Месечинка

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:15 pm

И да се надоврзам.. .... . Да може да направи секој ваков бесплатен форум ама неможе секој да го среди како што треба, да го разработи и да го живне.
На изгледа баш така едноставно како што се чини... .

Бара константно одржување и новитети за да биде секогаш интересен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Месечинка

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Саб Јан 03, 2009 4:16 pm

Ike напиша:
Да, овој е прв ваков форум. Но јас го направив оти тогаш немаше шо да правам на нет и да си најдам работа...Треба многу работа секој ден на форумов (да проверуваш линкови, па да правиш измени) порано ми беше интересно тоа, сега ми се здосади

Тогаш дај го во сигурни раце, за да не ти биде мака после ако некој го упропасти и ако му направи тотална деформација.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mir4e
Модератор
Модератор
avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 25
Локација : Strumica
Registration date : 2009-01-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Нед Јан 25, 2009 10:20 pm

Aдминистратор напиша:
Код:
Ме мрзи да го работам :)

Дај го на некого да го работи ако те мрзе ја јас се нафајкам да го работам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Нед Јан 25, 2009 10:49 pm

Mir4e напиша:
Aдминистратор напиша:
Код:
Ме мрзи да го работам :)

Дај го на некого да го работи ако те мрзе ја јас се нафајкам да го работам.
Неможам така да ти го дадам, ако го купуваш арно Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Mir4e
Модератор
Модератор
avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 25
Локација : Strumica
Registration date : 2009-01-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Пон Јан 26, 2009 10:07 pm

Код:
Неможам така да ти го дадам, ако го купуваш арно Smile

Еми ај ке ти го купам ама парите како ке ти ги дадам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   Пон Фед 16, 2009 9:25 pm

Форумот е продаден.
Клуч Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумов се продава   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумов се продава
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: