Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 www.warez-m.tk

Go down 
АвторПорака
DacoCarБрој на мислења : 4
Локација : Kumanovo
Registration date : 2008-07-17

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 11:56 am

Форумов е нов има секакви работи кој се регистрира нема да зажали

www.warez-m.tk Logoofa8

www.warez-m.tk


Последната промена е направена од DacoCar на Нед Сеп 14, 2008 8:29 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.warez-m.tk
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 5:13 pm

Копија од бадијала, форумот ќе ви биде избришан поради користење на warez на forumotion
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
DacoCarБрој на мислења : 4
Локација : Kumanovo
Registration date : 2008-07-17

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 8:29 pm

Неверувам дека ќе ми биде избришан .... а што да правам ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.warez-m.tk
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 8:46 pm

100% ќе биде избришан ако го пријави некој, а ако не ти го пријават не ти го бришат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeСре Сеп 17, 2008 9:23 pm

Нема шанси да биде избришан,форумотион нагласуваат дека форумот може да содржи било каква содржина и никој нема право да го избрише!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PeTaRБрој на мислења : 3
Локација : Prilep
Registration date : 2008-03-22

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 11:10 am

Копија на WaReZ-MK Се ама баш се е копија и описот на форумите и се останато.. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.warez-mk.com
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 9:52 pm

копи пасте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
www.warez-m.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: www.warez-m.tk   www.warez-m.tk Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
www.warez-m.tk
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: