Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Prijateli

Go down 
АвторПорака
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeВто Aвг 19, 2008 8:51 pm

Овде можете да се запознавате...секој член си бира категорија и таму ја кажува неговата страница,форум или пак може да се допишува со сите кои се онлајн!Едноставно е пишете име и порака,нешто слично на коментари и chat!http://prijateli.tk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 7:04 am

На странава не и е спонзор www.prijateli.com.mk, туку од Piczo.com e направена. А иначе добра идеја и ви посакувам среќа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 1:28 pm

Не е од пицзо,има пицзо shoutbox која е правена од мене затоа што со html сум професионалец Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 2:29 pm

Најново!Домејнот е сменет,дизајнот и боите се сменети а наскоро и категориите ќе се сменат од пицзо во нови наши места за допишување или запознавање!Проверете www.prijateli1.tk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 7:35 pm

А оваа вторава е од http://www.crawldog.com/
:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 8:34 pm

А што викате да се запознаваат преку форум?Ако не ќе направам форма за пишување пораки,незнам...Сепак многу време треба за тоа да го направам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Prijateli Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prijateli   Prijateli Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Prijateli
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: