Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија

Go down 
АвторПорака
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Саб Aвг 16, 2008 9:32 pm

Дојдете на Супер форум Wink
Ќе пронајдете интересни содржини
www.superforum.forumotion.com
КЛИКАААААЈ ОДМАААА Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Саб Aвг 16, 2008 9:35 pm

Кликајте !!!
www.superforum.forumotion.com форумот ни е за Мултимедија и
Технологија
Најново!Имаме тулбар и widgets!


Последната промена е направена од Филип на Пет Aвг 29, 2008 2:27 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Вто Aвг 19, 2008 7:34 pm

Само незнам од каде ќе собереме 1600 поени!Кој знае колку пари треба да се даде за да се купат 1600 поени па сотие поени да се купи домеин+маил!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Вто Aвг 19, 2008 9:15 pm

Порано беа бесплатни и доменот и маил сервисот, но ако имаш многу членови, посетители и поени. Сега го направија за да се плаќа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Вто Aвг 19, 2008 10:08 pm

Бесплатни беа ама пак можеме а се жалиме на http://help.forumotion.com/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
VMForceБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Сре Aвг 20, 2008 5:46 pm

Епа жалете се али го нема веќе тоа правило Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Вто Aвг 26, 2008 8:32 pm

Јас им пишав нешто да напраат ама никој не одговара...Дали си викаат што му е на овој бе или што е проблемот незнам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Вто Aвг 26, 2008 10:10 pm

Има многу им пишуваат, од милион корисници можеби по 100 корисници на ден му пишуваат, ја да бидам ќе го исклучам системот на Лични пораки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   Пет Aвг 29, 2008 2:33 pm

Не е само тоа ! Има некој отвараат нова темаво форумот за многу големи глупости!!!Среќа што има многу модератори па сите тие се бришат.Ако секој би пишувал по 1 глупост а има над 100.000.000 корисници,серверот би паднал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Супер форум-Нов форум за технологија и мултимедија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: