Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Проект: Мојот Глас

Go down 
АвторПорака
GishoБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-08-12

Проект: Мојот Глас Empty
ПишувањеПредмет: Проект: Мојот Глас   Проект: Мојот Глас Icon_minitimeВто Aвг 12, 2008 6:57 pm

Проект: Мојот Глас Glaslogofe2
Што претставува проектот ?
- Основната а воедно и главната
замисла е слободната мисла и изразување на независниот народ кој може
да го искаже своето мислење на одредени теми.
Темите опфаќаат секакви области кои можат да бидат разгледувани, коментирани или решени.

Како функционира проектот ?
- Проектот е во форма на веб-сајт кој содржи корисници кои со својата бесплатна регистрација испраќаат свои теми, коментари, мислења на определени теми.
Исто така поставено е и гласање за секоја тема и коментар со кое се има
поголема прегледност на активните теми и доброто мислење кое вреди да
се разгледа.

Зошто би бил корисен проектот ?
- Сите теми и мислења изнесени на веб-сајтот би можеле да бидат разгледани од државните власти и медиумите. Со тоа би се дало поголем удел на народот во било која област.

Проектот е изработен и може да го разгледате на www.mojotglas.com .
Од вас бараме било каква подршка која ќе придонесе во усовршување на
проектот.
Без разлика дали е маркетингшка/финанскиска/авторска,
подршката е добредојдена.


Се надевам дека проектот ќе биде одобрен од страна на поголемите македонски маси.

Благодарам на вниманието и поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Проект: Мојот Глас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: