Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 www.sohococktailbar.com

Go down 
АвторПорака
AFROKSБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-08-12

www.sohococktailbar.com Empty
ПишувањеПредмет: www.sohococktailbar.com   www.sohococktailbar.com Icon_minitimeВто Aвг 12, 2008 6:34 am

Ова е страната што ја направив за кафе и коктел барот Сохо од Струга. Мислам дека е многу добар дизај, и има интересни работи, посебно сликите од забавите кои што се одржуваат таму. Вреди да се види.
Поздрав

www.sohococktailbar.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
www.sohococktailbar.com
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: