Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 http://ok-forum.tk

Go down 
АвторПорака
b00riSБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-08-05

http://ok-forum.tk Empty
ПишувањеПредмет: http://ok-forum.tk   http://ok-forum.tk Icon_minitimeВто Aвг 05, 2008 5:23 pm

http://ok-forum.tk

Форум за се и сешто.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

http://ok-forum.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: http://ok-forum.tk   http://ok-forum.tk Icon_minitimeВто Aвг 19, 2008 7:28 pm

а за бришење на истиот?Се шегувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

http://ok-forum.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: http://ok-forum.tk   http://ok-forum.tk Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:03 pm

За промоцијава да биде како важна треба линкот/банерот од промовирај да биде ставен на индекс. Бидејќи не е, сега ќе ја поставам како обична промоција, кога ќе ставиш линк/банер на индекс ќе ја вратам во важна промоција.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Sponsored content
http://ok-forum.tk Empty
ПишувањеПредмет: Re: http://ok-forum.tk   http://ok-forum.tk Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
http://ok-forum.tk
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: