Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM

Go down 
АвторПорака
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Empty
ПишувањеПредмет: WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM   WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Icon_minitimeНед Jул 27, 2008 5:28 pm

Посетете ја мојата страна
www.magical-the-storm.piczo.com
И оставете го вашето мислење за сајтот таму...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Empty
ПишувањеПредмет: Re: WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM   WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Icon_minitimeВто Aвг 19, 2008 7:54 pm

Браво за сајтот!НАПРЕД СО ПОВЕЌЕ ОД 100 членови!!!Уствари толку има веќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Empty
ПишувањеПредмет: Re: WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM   WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:07 pm

За промоцијава да биде како важна треба линкот/банерот од промовирај да биде ставен на индекс. Бидејќи не е, сега ќе ја поставам како обична промоција, кога ќе ставиш линк/банер на индекс ќе ја вратам во важна промоција.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Empty
ПишувањеПредмет: Re: WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM   WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Icon_minitimeПон Јан 26, 2009 2:26 am

вратена е Wink
www.magical-the-storm.piczo.com ;]
оди најдоле имам таму простор за рекламирање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Empty
ПишувањеПредмет: Re: WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM   WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
WWW.MAGICAL-THE-STORM.PICZO.COM
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: