Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 makART се враќа

Go down 
АвторПорака
fickomkdБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-07-15

makART се враќа Empty
ПишувањеПредмет: makART се враќа   makART се враќа Icon_minitimeВто Jул 15, 2008 7:14 pm

Се враќа овојпат поголемо помасовно поубаво и со повеќе работи.
Страната се реотвара. Сите љубители на компјутерската графика нека дојдат овде: www.makart.mkd.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fickomkdБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-07-15

makART се враќа Empty
ПишувањеПредмет: Re: makART се враќа   makART се враќа Icon_minitimeВто Jул 15, 2008 7:14 pm

Dokolku Ike saka da razmenime baneri neka me kontaktira na www.com" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">makart@www.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
makART се враќа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: