Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 www.programirajne.5forum.net

Go down 
АвторПорака
Bale

avatar

Male Број на мислења : 2
Age : 29
Registration date : 2008-03-23

ПишувањеПредмет: www.programirajne.5forum.net   Нед Мар 23, 2008 12:18 am

Придружете ни се на новиот македонски форум за програмирање Програмирање
Ве очекуваме! :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.programirajne.5forum.net
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: www.programirajne.5forum.net   Нед Мар 23, 2008 12:22 am

Кога ќе влезеш во админ панелата доле десно ти пишува колку поени имаш?Ако имаш 1600 или над 1600 одма контактирај ме на мсн (black_snake-ike@fanta.forumotion.com) ili email (ike@fantaforum.net)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Bale

avatar

Male Број на мислења : 2
Age : 29
Registration date : 2008-03-23

ПишувањеПредмет: Re: www.programirajne.5forum.net   Нед Мар 23, 2008 1:04 pm

За жал сеуште немам 1600 поени, имам 357 во моментов кога ќе добијам ќе те контактирам. Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.programirajne.5forum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: www.programirajne.5forum.net   

Вратете се на почетокот Go down
 
www.programirajne.5forum.net
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: