Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 PiZZa Форуми

Go down 
АвторПорака
-X- ManagerБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: PiZZa Форуми   Чет Јун 05, 2008 2:43 pm

pizza.bryansoft.net

Чест ми е да го презентирам форумот.Пред 6 месеци не беше активен но сега повторно е активен

Па повелете...


Последната промена е направена од -X- Manager на Пон Jул 21, 2008 12:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Пон Јун 09, 2008 6:20 pm

Нов домен . www.pizzamk.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Саб Јун 14, 2008 11:17 pm

Доменот pizzamk.com е избришан, засега ќе се користи www.pizzaweb.spacesocket.com ,а подоцна ќе се купи .мк или .цом домен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
-X- ManagerБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Пет Јун 27, 2008 3:41 pm

Нов домаин!
pizza.bryansoft.com/forum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-X- ManagerБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Пон Jул 21, 2008 12:05 pm

pizza.bryansoft.net

Извинете поради промената но мораше...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Нед Jул 27, 2008 5:39 pm

Закон е Пица Форумот - Регистрирајте се !!! ОДМАААААА !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 36
Registration date : 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   Вто Aвг 19, 2008 7:43 pm

Супер е иако сега серверот се смени па имаше некои грешки и додека се направи сега ќе треба да почекаме малце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: PiZZa Форуми   

Вратете се на почетокот Go down
 
PiZZa Форуми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: