Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 www.ia111.com

Go down 
АвторПорака
IA111
ГостинПишувањеПредмет: www.ia111.com   Саб Мај 03, 2008 2:16 am

makedonski portal za besplatni igri i aplikacii za mobilni telefoni
Вратете се на почетокот Go down
WaRMaN

avatar

Број на мислења : 27
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: www.ia111.com   Саб Мај 03, 2008 10:44 am

prefrlete ja temava..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
грев

avatar

Male Број на мислења : 10
Локација : Скопје
Registration date : 2008-05-04

ПишувањеПредмет: Re: www.ia111.com   Нед Мај 04, 2008 8:36 pm

Една забелешка - не пишувај со фонт, пишувај со самата поддршка од виндовсот. Немаме сите мак. фонтови. Поздрав.

Еве јас како ја гледам страната:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.taratur.com/
ia111Број на мислења : 3
Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: www.ia111.com   Саб Мај 17, 2008 7:59 pm

www.ia111.com makedonski portal za igri za mobilni telefoni, apikacii i softver za istite.

Vo softver mozete da pronajdete razlicni programi kako sto se i da gledate TV na vasite mobilni telefoni. Vo igri ima mnogu igri kako i Counter Strike za mobilen, se igra preku bluetooth i mnogu e zabavno. Ima uste mnogu raboti za sto vredi da se poseti ovoj sajt.www.ia111.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: www.ia111.com   

Вратете се на почетокот Go down
 
www.ia111.com
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Портали-
Отиди до: