Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Промовирај тулбар

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Промовирај тулбар Empty
ПишувањеПредмет: Промовирај тулбар   Промовирај тулбар Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 10:52 pm

http://promoviraj.forumtoolbar.com/Upgrade/?version=4.5.186.0 Од тука можете да ја симнете најновата верзија на промовирај тулбарот
На тулбарот има:
Arrow Барање на гугл со само пишување и кликање на копчето барај (десно од полето за пишување)
Arrow Линкови од Промовирај индекс(дома), форумите: Блогови, Портали, Форуми, Останати.
Arrow Слушање на било каква англиска музика преку радио канали
Arrow Чатување со другите корисници на промовирај тулбарот
Arrow Коментирање на Промовирај тулбарот.
Arrow Временска прогноза за било кој град од било која држава
Arrow Додатоци (Калкулатор,топ10 клипови на YouTube, пребарување на Wikipedia)

Доколку нешто е изменето или додадено на промовирај тулбарот, ќе бидете известени на форумов.
Доколку не знаете да користите некој дел од тулбарот (пример: Чатот,радиото...), слободно прашајте.
Доколку имате некој предлог, слободно пишете тука.
И се друго за тулбарот тука!

http://promoviraj.forumtoolbar.com/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
 
Промовирај тулбар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: