Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Фудбалски разговори

Go down 
АвторПорака
WaRMaN

WaRMaN

Број на мислења : 27
Registration date : 2008-03-22

Фудбалски разговори Empty
ПишувањеПредмет: Фудбалски разговори   Фудбалски разговори Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 6:39 pm

Форум наменет за дискусија за фудбалот посетете се надевам ке станете член.

http://fudbalskirazgovori.freeforums.org/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec

bavarec

Број на мислења : 7
Локација : Пештани
Registration date : 2008-04-23

Фудбалски разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалски разговори   Фудбалски разговори Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 2:53 pm

Подобар форум за фудбал нема да најдете...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Фудбалски разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалски разговори   Фудбалски разговори Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:04 pm

Има грешка во линкот до промовирај. Треба да ставиш http:// пред линкот.
Сега ќе ја вратам во обична промоција темава, кога ќе поправиш ќе ја ставам во важна промоција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Sponsored content
Фудбалски разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалски разговори   Фудбалски разговори Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фудбалски разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Форуми-
Отиди до: