Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Нов кантер сервер

Go down 
АвторПорака
-X- ManagerБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

Нов кантер сервер Empty
ПишувањеПредмет: Нов кантер сервер   Нов кантер сервер Icon_minitimeПет Мај 02, 2008 12:59 pm

Еве нешто и од мене,отворимвме нов кантер сервер со мод на deathmatch

Па повелете.

cs-zone.ath.cx:27020

А кој сака да биде админ нека пише на мојот маил nikokolev2@gmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WaRMaN

WaRMaN

Број на мислења : 27
Registration date : 2008-03-22

Нов кантер сервер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов кантер сервер   Нов кантер сервер Icon_minitimeПет Мај 02, 2008 2:47 pm

Dobar e serverot samo da se namali lag.. Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-X- ManagerБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

Нов кантер сервер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов кантер сервер   Нов кантер сервер Icon_minitimeПет Мај 02, 2008 3:00 pm

Ќе се среди овие денови...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ФилипMale Број на мислења : 27
Age : 37
Registration date : 2008-05-12

Нов кантер сервер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов кантер сервер   Нов кантер сервер Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 8:39 pm

Aбе колку е стара темава Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Нов кантер сервер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов кантер сервер   Нов кантер сервер Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Нов кантер сервер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Oстанати-
Отиди до: