Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share
 

 Pop_star блог

Go down 
АвторПорака
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeСаб Мар 22, 2008 1:59 pm

Одете на мојот блог ..... оставете коментар ако сте регистрирани
http://pop_star.blog.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LostSeriesБрој на мислења : 9
Registration date : 2008-03-22

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeСаб Мар 22, 2008 4:34 pm

Сум бил...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 5:14 pm

Добар блог.Ти треба повише посетеност
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 7:32 pm

Сега ке ставам и нови работи одамна го немам работено Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:02 pm

За промоцијава да биде како важна треба линкот/банерот од промовирај да биде ставен на индекс. Бидејќи не е, сега ќе ја поставам како обична промоција, кога ќе ставиш линк/банер на индекс ќе ја вратам во важна промоција.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
dkonevskiБрој на мислења : 17
Registration date : 2010-12-09

Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 9:46 pm

nemas dovolno posetiteli. klucna rabota se tagovite, meta description... vidi na alexa-mk da te rangiraat pa posle sve ostalo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Pop_star блог Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pop_star блог   Pop_star блог Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Pop_star блог
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Блогови-
Отиди до: