Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 1x2 Tip

Go down 
АвторПорака
DimitarБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: 1x2 Tip   Чет Апр 24, 2008 4:42 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: 1x2 Tip   Вто Окт 28, 2008 2:58 pm

За промоцијава да биде како важна треба линкот/банерот од промовирај да биде ставен на индекс. Бидејќи не е, сега ќе ја поставам како обична промоција, кога ќе ставиш линк/банер на индекс ќе ја вратам во важна промоција.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: 1x2 Tip   Чет Јан 01, 2009 9:32 pm

Линкот не е валиден (предпоставувам блогот е избришан). Ќе ја заклучам темава, доколку блогот се врати или темава треба да се отклучи, авторот на темава треба да ме контактира по приватна порака
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 1x2 Tip   

Вратете се на почетокот Go down
 
1x2 Tip
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: Промоција на веб страни :: Блогови-
Отиди до: