Промовирај

Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Банер од нашиот форум

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Банер од нашиот форум   Саб Мар 22, 2008 3:08 am

Доколку сакате да ви бидеме благодарни и да ни се заблагодарите на овој начин,поставете го овој банер на вашата веб страна
Код:
[url=http://www.promoviraj.macedonianforum.net][img]http://img88.imageshack.us/img88/2641/voixnu8.png[/img][/url]
или овој банер
Код:
 [url=http://www.Promoviraj.forumotion.com][img]http://illiweb.com/fa/fdf/voix.png[/img][/url]

Доколку не сакате да поставите банер,поставете линк од нашиот форум

www.promoviraj.macedonianforum.net

Пишете тие што ставивте банер или линк од нашата веб страна на вашата веб страна

Тие што ќе стават банер или линк до овој форум на нивната страна (мора да биде на почетна-Индекс),нивната тема ќе биде поставена како важна!


Последната промена е направена од Ike на Нед Јан 25, 2009 12:14 pm. Мислењето е променето 11 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Мар 22, 2008 2:06 pm

Jaс на мојот форум ке поставам линк од ПРОМОВИРАЈ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BombaRuLzMale Број на мислења : 3
Age : 83
Локација : Пред компјутер
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Мар 24, 2008 5:26 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.BezVrska.Com
romanБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-04-11

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пет Апр 11, 2008 4:43 pm

Banerot go postavivem na pomogni.mkd.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пет Апр 11, 2008 5:31 pm

Исто така да дополнам дека тие што ставаат банер на нивниот сајт од нашиот форум ...Ставам ваши линкови од сајтовите на форуми што е дозволено рекламирање....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Апр 19, 2008 8:18 pm

Доколку вие ставите само ТЕМА на вашиот форум во некој форум или подфорум вашата тема нема да биде важна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
bavarec

avatar

Број на мислења : 7
Локација : Пештани
Registration date : 2008-04-23

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Сре Апр 23, 2008 8:06 pm

Поставен е ваш банер на http://bayernmkd.wordpress.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
WaRMaN

avatar

Број на мислења : 27
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Мај 03, 2008 12:05 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
грев

avatar

Male Број на мислења : 10
Локација : Скопје
Registration date : 2008-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Нед Мај 04, 2008 8:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.taratur.com/
ia111Број на мислења : 3
Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: EVE JAS KE STAVAM   Саб Мај 17, 2008 7:47 pm

Eve jas ke stavam tvoj baner na mojata strana, ama i ti da ja potenciras tuka mojata strana. OK

www.ia111.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nikolaMale Број на мислења : 4
Age : 26
Registration date : 2008-05-26

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Мај 26, 2008 12:43 am

eve i jas staviv baner na mojot forum od vasiot sajt

http://fifagamer.darkbb.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IlijaMale Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Мај 26, 2008 2:55 pm

stavivme банер од промовирај на www.atmkd.forumakers.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Мај 26, 2008 3:05 pm

Промоцијата на никола е ставена како важна.За атмкд видов уште пред некој ден и ја ставив важна промоцијата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
Master 1x2tipsБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Јун 14, 2008 3:45 am

Има банер од вашиот форум

http://www.1x2tips.wordpress.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Јун 14, 2008 7:31 pm

*Ново*
Бидејќи се зголеми посетеноста на промовирај форумот, отсега:
За да ви биде Важна промоцијата треба да ставите линк или банер на ИНДЕКС (почетна) страна на вашиот сајт.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.promoviraj.co.cc
atmkd
ГостинПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пет Јун 27, 2008 1:43 pm

staviv i na indeks!!!
Вратете се на почетокот Go down
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Jул 28, 2008 3:50 pm

www.magical-the-storm.piczo.com na home page e staven banerot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
karagorgeБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пет Aвг 01, 2008 2:41 pm

Поставив банер од Промовирај на www.centarot.mkd.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Aвг 16, 2008 9:34 pm

http://3dforum.forumotion.com/forum.htm
Имаш банерче твое тука ИКЕ Smile стави важна промоција - сајтов е на мој другар Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Aвг 16, 2008 9:38 pm

Инаку Ике ние ќе ставиме банер на индекс Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Aвг 16, 2008 9:45 pm

btw имало ставено Smile хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 21
Registration date : 2008-03-22

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Пон Јан 26, 2009 2:30 am

бтв бтв бтв го имаш најголемиот банер кај мене
www.magical-the-storm.piczo.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bannerБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-02-07

ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   Саб Фед 07, 2009 11:45 pm

банерот е поставен на www.banner.mkd.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Банер од нашиот форум   

Вратете се на почетокот Go down
 
Банер од нашиот форум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Промовирај :: За форумов-
Отиди до: